Forum Uzależnienia Strona Główna Uzależnienia
Forum dla osób chcących porozmawiać o uzależnieniach, problemach z nimi związanych oraz poszukujących pomocy


Wszywka alkoholowa Katowice

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Uzależnienia Strona Główna -> Alkohol
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Zawiala0
Początkujący



Dołączył: 09 Mar 2022
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Śro 17:33, 09 Mar 2022    Temat postu: Wszywka alkoholowa Katowice Back to top

Witam, szukam opinii na temat wszywki esperal. Mam 35 lat, jestem w trakcie terapii i chce zaczac nowe życie. Podjelam ostateczna decyzje o zaszyciu sie. Jestem z Katowic i zastanawiam sie nad zabiegiem w Galmedic, czy ktos slyszal?

Post został pochwalony 1 raz
 
Zobacz profil autora
Kazowskyy
Początkujący



Dołączył: 10 Mar 2022
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Czw 14:20, 10 Mar 2022    Temat postu: Back to top

Witam tez szukam odpowiedzi w tym temacie. Ojciec wyrazil chec zaszycia sie, aktualnie nie pije od 2msc i chcemy mu pomoc. Czy ktos korzystal z zabiegu w galmedic?

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Bolek57
Początkujący



Dołączył: 13 Mar 2022
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Nie 20:36, 13 Mar 2022    Temat postu: Back to top

Witam, szylem sie w galmedic w tamtym roku, aktualnie mija 5 msc od momentu przestania dzialania wszywki i jestem trzezwy:) Na początku było ciężko ale już staje na nogi. Klinike znalem bo wczesniej wielkokrotie chodzilem tam na odtrucia, decyzja o zaszyciu sie przyszla nagle w koncu zrozumialem oczywiscie rowniez dzieki terpaii ze koniec z tym! bylem juz w totalniej rozsypce. Pierwsze co warte zaznaczenia to pozytywne podejście personelu do pacjenta, nikt nikogo nie oceniał z góry... Przed zabiegiem konsultacja z dobraniem dawki a sam zabieg to chwila moment ze znieczuleniem miejscowym.
Wspieram na drodze wychodzenia z nalogu i trzymam mocno kciuki. To dobry pierwszy krok. Naprawdę warto o siebie zawalczyćSmile))


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Hilary16
Początkujący



Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Śro 12:00, 16 Mar 2022    Temat postu: Back to top

Cześć Smile Bardzo się cieszę że coraz więcej jest świadomych i gotowych na zmianę. Wszywka to dobry pierwszy krok, oczywiście równolegle z terapią może przynieść oczekiwane efekty. Szyłem się w Galmedic i nie piję od roku. Miejsce polecił mi zadowolony przyjaciel, któremu udało się skończyć z nałogiem dzięki wszywce. Z mojej strony mogę powiedzieć że to dobra klinika, lekarze empatyczni, nikt nie ocenia z góry:)) co było dla mnie bardzo ważne. Na początku było bardzo cięzko, wielkokrotnie chciałem się złamać ale w końcu z trzeźwą głową dotarło do mnie że mam o co walczyćSmile Życzę powodzenia

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Zawiala0
Początkujący



Dołączył: 09 Mar 2022
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Pią 11:47, 18 Mar 2022    Temat postu: Back to top

Dziekuje za odpowiedzi, bardzo pomocne. Na terapie tak jak pisałam chodze, pomysl wszywki podsunal wlasnie terapeuta. Mam jeszcze pytanie odnosnie dawki i ceny, jak to wyglada?

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Hilary16
Początkujący



Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Pon 20:13, 21 Mar 2022    Temat postu: Back to top

Proszę Smile Przy dawce nie pomogę, jest ona dobierana na konsultacji przez lekarza pod wzgledem np stopnia uzależnienia, wagi, wzrostu itd. Masz pewność że dawka została dobrana pod Ciebie i MUSI zadziałać a nie że to masówka czy placebo. Cenowo w kato wypada Galmedic najlepiej. Powodzenia!

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Uzależnienia Strona Główna -> Alkohol Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach