Forum Uzależnienia Strona Główna Uzależnienia
Forum dla osób chcących porozmawiać o uzależnieniach, problemach z nimi związanych oraz poszukujących pomocy


narkotyki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Uzależnienia Strona Główna -> Narkotyki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Oktawian
Początkujący



Dołączył: 14 Gru 2016
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

 PostWysłany: Śro 17:14, 14 Gru 2016    Temat postu: narkotyki Back to top

Witam
od jakis 4 lat zazywam amfetamine ,w przeciagu tych lat jednak nie byla to tylko ona ,zazywalem dopalacze przez jakis ponad rok ,ekstazy i metaamfetamine ,kilka miesiecy temu zostawila mnie dziewczyna z ktora mam syna,zwiazek polegal caly cza na zazywaniu amfetaminy razem z nia piątki pękały na pol w noc .gdy odeszla zalamalem sie wyjechalem kilka dni pozniej do angli tu jednak szybko bo juz w kilka dni dostep byl do wszystkiego zaczelem pracowac i przepierdalac wszystkie pieniadze na koks i fete,czuje sie zniszczony mam dziwne objawy zwiazane z zazywaniem abowiem plamy wyskakuja mi na ciele czerwone ,dusi mnie kaszle , mam zgage straszna ,na migdaalach co jakis czas wychodza mi takie biale grudy ktore pod wplywem kaszlu same wypadaja i na migdalach zostaja dziury.prosze kogos o pomoc co mam robic mam paranoje boje sie wychodzic do ludzi, czy te objawy to wynik jakiejs choroby? strasznie sie boje ze tak moze byc.....Sad


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
alicjakanon
Początkujący



Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

 PostWysłany: Śro 13:08, 27 Lut 2019    Temat postu: Back to top

Jeśli prosisz kogoś o pomoc to jak najszybciej zapisz się na terapię ( [link widoczny dla zalogowanych] ) . Powiedz z czym masz problem i jak najszybciej walcz ze swoim uzależnieniem. Czy masz kogoś bliskiego, który może Ci pomóc w trudnych chwilach? Nałogi związane z narkotykami są najgroźniejsze..działaj szybko!

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Uzależnienia Strona Główna -> Narkotyki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach